PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Advanced
da: Avanceret

en: Security
da: Sikkerhed

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Installed
da: Installeret

en: %email is not a valid e-mail address.
da: %email er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
da: %emails er ikke gyldige e-mail-adresser.

en: Warning message
da: Advarsel

en: Test mode
da: Testtilstand
