PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Filter
id: Saring

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Security
id: Keamanan

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal

en: %email is not a valid e-mail address.
id: %email bukan merupakan alamat email yang benar.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
id: %emails bukan merupakan alamat email yang benar.

en: Warning message
id: Pesan peringatan
