PHPIDS (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Filter
ru: Фильтр

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Security
ru: Безопасность

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: %email is not a valid e-mail address.
ru: %email — некорректный адрес электронной почты.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ru: %emails — некорректные адреса электронной почты.

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Test mode
ru: Тестовый режим
