PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Preview
ast: Entever

en: Recipient
ast: Destinatariu
