PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Preview
bs: Pregled
