PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Mail
eu: Posta

en: Recipient
eu: Hartzailea
