PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: گذرواژه

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه
