PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Disabled
he: מושבת

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Mail
he: מייל

en: Recipient
he: נמען

en: Missing
he: חסר

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
he: השר ריק אם שרת ה-SMTP שלך לא דורש אימות.

en: Change password
he: שנה סיסמה
