PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Disabled
it: Disattivato

en: Preview
it: Anteprima

en: Recipient
it: Destinatario

en: Missing
it: Mancante
