PHPMailer (7.x-3.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Mail
mn: Шуудан
