PHPMailer (7.x-3.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Preview
ar: معاينة

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Missing
ar: مفقود
