PHPMailer (7.x-3.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Preview
nn: Førehandsvis
