PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Mail
be: Пошта

en: Recipient
be: Адрасат
