PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།
