PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα
