PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Mail
gu: મેઇલ
