PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Preview
pl: Podgląd

en: Mail
pl: Poczta

en: Recipient
pl: Adresat

en: Missing
pl: Brakujące

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
pl: Pozostaw puste jeśli twój serwer SMTP nie używa uwierzytelniania

en: check the logs
pl: sprawdź dziennik zdarzeń

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
pl: Wprowadź adres, aby wysłać wiadomość testową.
