PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Preview
sl: Predogled
