PHPMailer (7.x-3.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Disabled
vi: Tắt

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Preview
vi: Xem trước

en: Mail
vi: Thư

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Missing
vi: Bị mất

en: SMTP port
vi: Cổng SMTP

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
vi: Để trống nếu máy chủ SMTP của bạn không yêu cầu chứng thực.

en: check the logs
vi: xem bản ghi log

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
vi: Nhập địa chỉ sẽ nhận thư thử nghiệm.

en: Message body empty
vi: Không có nội dung thư.

en: Invalid address
vi: Địa chỉ không hợp lệ
