PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Recipient
am: ተቀባይ
