PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Preview
da: Gennemse

en: Mail
da: E-mail

en: Recipient
da: Modtager

en: Missing
da: Mangler

en: SMTP port
da: SMTP-port

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
da: Lad felterne stå tomme hvis din SMTP-server ikke kræver godkendelse.

en: check the logs
da: kontrollér loggen

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.
