PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Disabled
is: Óvirkt

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Preview
is: Forskoða

en: Mail
is: Póstur

en: Recipient
is: Viðtakandi
