PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Mail
jv: Surat

en: Recipient
jv: Penerima
