PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Mail
lt: Paštas

en: Recipient
lt: Gavėjas
