PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Mail
nl: E-mail

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
nl: Laat leeg indien uw SMTP server geen authenticatie vereist.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
nl: Voer een adres in om een test e-mail naar toe te sturen.

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen
