PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Preview
ps: مخليد

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Missing
ps: ورك
