PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to sk translation catalogue (53 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Disabled
sk: Zakázané

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Preview
sk: Náhľad

en: Mail
sk: Pošta

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
sk: Ak váš SMTP server nevyžaduje autentifikáciu, ponechajte prosím prázdne.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sk: E-mailová adresa kam bude odoslaný testovací e-mail.

en: Advanced SMTP settings
sk: Pokročilé nastavenia SMTP

en: Unknown encoding:
sk: Neznáme kódovanie:

en: Debug level
sk: Úroveň ladenia

en: Primary SMTP server
sk: Primárny SMTP server

en: Backup SMTP server
sk: Záložný SMTP server

en: "From" name
sk: Meno odosielateľa

en: Enter a name that should appear as the sender for all messages.  If left blank the site name will be used instead: %sitename.
sk: Meno, ktoré bude zobrazené ako odosielateľ všetkých správ.  Ak bude ponechané prázdne, bude použité meno stránky: %sitename.

en: SMTP authentication
sk: SMTP autentifikácia

en: Keep connection alive
sk: Udržiavať živé spojenie

en: Errors only
sk: Len chyby

en: Server responses
sk: Odpovede servera

en: Test configuration
sk: Testovať nastavenia

en: PHPMailer test e-mail
sk: PHPMailer - testovací e-mail

en: Mailing engine using the PHPMailer library.
sk: Mailovacie jadro používajúce knižnicu PHPMailer.

en: Configure PHPMailer settings.
sk: Konfigurovať nastavenia PHPMailer.

en: Mail preview
sk: Náhľad e-mailu

en: Use PHPMailer to send e-mails
sk: Použiť PHPMailer na posielanie e-mailov

en: The host name or IP address of your primary SMTP server.  Use !gmail-smtp for Google Mail.
sk: Meno alebo IP adresa primárneho SMTP servera. Pre Google Mail je treba použiť !gmail-smtp.

en: The standard SMTP port is 25, for Google Mail use 465.
sk: Štandardný SMTP port je 25, pre Google Mail použite 465.

en: Use secure protocol
sk: Použiť zabezpečený protokol

en: Note: This option has been disabled since your PHP installation does not seem to have support for OpenSSL.
sk: Poznámka: táto voľba bola vypnutá, keďže vaša inštalácia PHP nepodporuje OpenSSL.

en: For Google Mail, enter your username including "@gmail.com".
sk: Pre Google Mail, vložte vaše používateľské meno vrátane "@gmail.com".

en: Whether to reuse an existing connection during a request.  Improves performance when sending a lot of e-mails at once.
sk: Nastaví či bude počas požiadavky znovu použité existujúce spojenie. Zvyšuje výkon pri posielaní veľkého množstva e-mailov naraz.

en: Full communication
sk: Celá komunikácia

en: Debug the communication with the SMTP server.  You normally shouldn't enable this unless you're trying to debug e-mail sending problems.
sk: Ladiť komunikáciu s SMTP serverom. Túto voľbu netreba aktivovať ak sa práve nepokúšate riešiť problémy s posielaním e-mailov.

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: When enabled, PHPMailer will be used to deliver all site e-mails.
sk: Keď je povolené, PHPMailer bude používaný pre posielanie všetkých e-mailov lokality.

en: Hide password
sk: Skryť heslo

en: Leave empty if you do not intend to change the current password.
sk: Ponechať prázdne ak nezamýšľate zmeniť aktuálne heslo.

en: You must enter a valid SMTP port number.
sk: Musíte zadať platné číslo portu SMTP.

en: PHPMailer will be used to deliver all site e-mails.
sk: PHPMailer bude použitý pre posielanie všetkých e-mailov lokality.

en: PHPMailer has been disabled.
sk: PHPMailer bol zakázaný.

en: PHPMailer has been enabled.
sk: PHPMailer bol povolený.

en: SMTP configuration changed.
sk: Konfigurácia SMTP zmenená.

en: MimeMail e-mail engine has been reset to default.
sk: Nastavenia e-mailovacieho jadra MimeMail boli prestavené na predvolené parametre.

en: PHPMailer has been installed, but is currently disabled. <a href="@settings-url">Configure it now</a>.
sk: PHPMailer bol nainštalovaný, ale momentálne je vypnutý. <a href="@settings-url">Konfigurovať ho teraz</a>.

en: PHPMailer library
sk: Knižnica PHPMailer

en: Integrates the PHPMailer library for SMTP e-mail delivery.
sk: Integruje knižnicu PHPMailer pre posielanie e-mailov cez SMTP.

en: Sending of at least one e-mail failed. The error returned was:<br />@error.
sk: Odosielanie minimálne jedného e-mailu zlyhalo. Vrátená chyba bola:<br />@error.

en: Message body empty
sk: Telo správy prázdne

en: SMTP server error:
sk: Chyba servera SMTP:

en: Invalid address
sk: Neplatná adresa

en: Whether to use an encrypted connection to communicate with the SMTP server.  Google Mail requires SSL.
sk: Definuje použitie šifrovaného spojenia pre komunikáciu s SMTP serverom.  Google Mail vyžaduje SSL.
