PHPMailer (7.x-3.0-beta4) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Mail
uk: Пошта

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Missing
uk: Відсутнє

en: SMTP port
uk: Порт SMTP

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
uk: Залиште порожнім, якщо ваш SMTP-сервер не вимагає авторизації.

en: check the logs
uk: перевірити журнали

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
uk: Введіть адресу щоб мати змогу отримувати на неї тестові повідомлення.

en: Advanced SMTP settings
uk: Розширені налаштування SMTP

en: Debug level
uk: Рівень відладки

en: Backup SMTP server
uk: Резервний сервер SMTP

en: "From" name
uk: "Від" ім'я

en: SMTP authentication
uk: Автентифікація для SMTP

en: Server responses
uk: Відгуки сервера

en: Configure PHPMailer settings.
uk: Налаштування PHPMailer.

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: PHPMailer library
uk: Бібліотека PHPMailer

en: Message body empty
uk: Текст повідомлення порожній

en: Invalid address
uk: Неприпустима адреса

en: Always set "Reply-To" address
uk: Завжди встановлюйте "Reply-To" адреси
