PHPMailer (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Preview
cs: Náhled

en: Mail
cs: E-mail

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Missing
cs: Chybějící

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
cs: Ponechte prázdné pokud váš SMTP server nevyžaduje autentifikaci.

en: check the logs
cs: zkontrolovat záznamy logů

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
cs: Napište e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat testovací e-mail.
