PHPMailer (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Preview
hr: Pregled

en: Mail
hr: E-pošta

en: Recipient
hr: Primatelj
