PHPMailer (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Authentication type
kn: ದೃಢೀಕರಣದ ಬಗೆ

en: Change password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: Invalid address
kn: ಸರಿಯಲ್ಲದ ವಿಳಾಸ
