PHPMailer (7.x-3.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ
