PHPMailer (7.x-3.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Preview
pa: ਝਲਕ
