PHPMailer (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Preview
sq: Shikoje

en: Recipient
sq: Marrës
