PHPMailer (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: No
sv: Nej

en: Password
sv: Lösenord

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Mail
sv: E-post

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Missing
sv: Saknas

en: SMTP port
sv: Port för SMTP

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
sv: Lämna detta blankt om din SMTP-server inte kräver verifiering.

en: check the logs
sv: kontrollera loggarna

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sv: Skriv in en e-postadress som ett testmeddelande skall skickas till.
