PHPMailer (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Mail
tr: Posta

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Missing
tr: Kayıp
