PHPMailer (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Password
ug: پارول

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى
