PHPMailer (7.x-3.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Preview
af: Voorskou

en: Mail
af: E-pos

en: For Google Mail, enter your username including "@gmail.com".
af: Vir Google-epos, sleutel u gebruikersnaam met "@gmail.com" in
