PHPMailer (7.x-3.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Preview
fr: Aperçu

en: Mail
fr: Courriel

en: Recipient
fr: Destinataire

en: Missing
fr: Manquant

en: SMTP port
fr: Port SMTP

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
fr: Liassez vide si votre serveur SMTP ne nécessite pas d'authentification.

en: check the logs
fr: Vérifier le journal

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
fr: Entrez une adresse, pour avoir un e-mail de test envoyé.

en: Test configuration
fr: Tester la configuration

en: PHPMailer is currently disabled.
fr: PHPMailer est actuellement désactivé.
