PHPMailer (7.x-3.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Preview
id: Pratinjau

en: Mail
id: Email

en: Recipient
id: Penerima

en: Missing
id: Hilang
