PHPMailer (7.x-3.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Disabled
pt: Desativado

en: No
pt: Não

en: Password
pt: Senha

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Mail
pt: Correio

en: Recipient
pt: Destinatário

en: Missing
pt: Em falta
