PHPMailer (7.x-3.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Mail
ca: Correu

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Missing
ca: Perdut
