PHPMailer (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Preview
gl: Vista previa

en: Mail
gl: Correo-e

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Missing
gl: Perdido

en: Use PHPMailer to send e-mails
gl: Utilice PHPMailer para enviar mensaxes de correo electrónico

en: Sending of at least one e-mail failed. The error returned was:<br />@error.
gl: Non se puido realizar o envio do correo-e. O erro devolto é:<br />@error

en: Message body empty
gl: Corpo da mensagem baleiro
