PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Name
be: Імя

en: remove
be: выдаленне

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Code
be: Код

en: Definition
be: Азначэнне

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
be: Вы насамрэч жадаеце скінуць пункт меню %item да параметраў па змоўчанні?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
be: Усе змены будуць скасаваныя. Гэтая дзеянне адкаціць немагчыма.

en: Administration pages
be: Адміністрацыйныя старонкі
