PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Version
bs: Verzija

en: Name
bs: Ime

en: Path
bs: Putanja

en: configure
bs: podesi

en: Code
bs: Kod

en: Exists
bs: Postoji

en: Administration pages
bs: Stranica administracije
