PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: default
da: standard

en: Name
da: Navn

en: remove
da: fjern

en: Path
da: Sti

en: Filename
da: Filnavn

en: Versions
da: Versioner

en: configure
da: indstil

en: Code
da: Kode

en: Example
da: Eksempel

en: here
da: her

en: Exists
da: Eksisterer

en: Parameters
da: Parametre

en: Add file
da: Tilføj fil

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
da: Ønsker du at gendanne menupunktet %items standardværdi?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
da: Alle tilpasninger vil gå tabt. Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Not present
da: Ikke tilgængelig

en: Administration pages
da: Administrationssider
