PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Name
eu: Izena

en: remove
eu: ezabatu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: configure
eu: konfiguratu

en: Code
eu: Kodea

en: Example
eu: Adibide

en: here
eu: hemen

en: Definition
eu: Definizioa

en: Administration pages
eu: Administrazio orriak
