PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Version
fi: Versio

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Name
fi: Nimi

en: remove
fi: poista

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: configure
fi: Muokkaa

en: Code
fi: Koodi

en: Example
fi: Esimerkki

en: here
fi: täällä

en: Exists
fi: On olemassa

en: Definition
fi: Määritelmä

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
fi: Oletko varma, että haluat palauttaa kohdan %item oletusarvoonsa?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
fi: Kaikki mukautukset menetetään. Tätä ei voi perua.

en: Not present
fi: Ei saatavilla

en: Administration pages
fi: Hallintasivut
