PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye
