PHP Plugin Manager (7.x-1.0-unstable1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Version
km: កំណែ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Code
km: កូដ

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​កំណត់​ធាតុ %item ឡើង​វិញ​ទៅ​ជា​តម្លៃ​លំនាំដើម​របស់​វា​ឬ ?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
km: ការ​ប្ដូរតាម​បំណង​ទាំងអស់​នឹង​ត្រូវ​បាន​បាត់បង់ ។ អំពើ​នេះ​នឹង​មិន​អាច​មិន​ធ្វើ​វិញ​បាន​ឡើយ ។

en: Administration pages
km: ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង
